Mechanik (m/k/i)

Stellenbezeichnung: Mechanik (m/k/i)

Firma: Piening

Job Beschreibung: Czas na nową pracę? Mamy ofert dla Ciebie!
Poszukujemy dla naszego klienta w Berlinie mechanikw (m/k/i)!
Praca od zaraz w penym wymiarze godzin!

Twoje zadania:

  • Zapewnienie prawidowej pracy maszyn
  • Konserwacja i naprawa maszyn
  • Monta
  • Szukanie usterek i ich usuwanie

Wymagania:

  • Wyksztacenie w zawodzie mechanika, mechatronika lub elektronika (m/k/i)
  • Dowiadczenie zawodowe mile widziane
  • Niezawodno, dokadno i samodzielno
  • Zdolnoci manualne
  • Gotowo do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • Umiejtno czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomo jz. niemieckiego

Oferujemy:

  • Niemieck umow o prac na czas nieokrelony
  • Wynagrodzenie wg. taryfy IGZ
  • Bonusy urlopowe i witeczne
  • Odzie i obuwie ochronne
  • Wsparcie i pomoc naszych polskojzycznych dysponentw
  • Premi za polecenie kandydata na pracownika
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze (np. Adidas, Apple, Sky, weg.de i inne)

Czy to brzmi jak praca dla Ciebie? Zgo si ju dzi! Aplikuj klikajc na „Jetzt Online bewerben“, wysyajc CV na adres berlin@pieninggmbh.de lub skontaktuj si z nami przez WHATSAPP:

Gehalts Budget:

Arbeitsort / Location: Berlin-Friedenau

Ausschreibung: Wed, 29 Jun 2022 04:30:57 GMT

Auf diesen Job bewerben.

Beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung auf Jobbörse.info

nächste Stellenangebote